Kontakt

tel. 608071661 (Eva)

tel. 775365579 (Anička)

Váš email
Napište nám něco o sobě

Jmenuji se Eva Cacková, dříve Eva Melo. V Portugalsku jsem byla vdaná 5 let. Fotografuji a průvodcuji 20 let. Vystudovala jsem VŠUP – obor fotografie, složila úspěšně průvodcovské zkoušky. Pracovala jsem v Českém rozhlase – Vltava, průvodcovala portugalské a brazilské skupiny po Česku. Nyní pořádám úspěšné kurzy fotografování. Mám 3 děti. Více evamelo.cz

Manuel José Ceriz vyrůstal v regionu Trás os Montes na severovýchodě Portugalska. Jako topograf procestoval celou zemi, mnoho let ve specializaci vodní topograf. Jeho velkou láskou je hudba, byl členem rockových a jazzových skupin, a také pěveckých sborů ( Pěvecký sbor univerzity Porto, Sbor fakulty biomediciny, Sbor Kruhu přátel opery Porto). Oblast a okolí řeky Douro zná velmi dobře, je dobrým a zábavným průvodcem.

Anna Kratochvílová – S Portugalskem jsem se seznámila na jaře 1989 jako houslistka v  komorním orchestru. Mělo to být na čtyři měsíce, vyšlo z toho 25 let. Okolnosti, ale i moje “chuť” mě přiměly zůstat v této zajímavé zemi s tak bohatou historií a přírodou. Obzvlášť mě okouzlilo Douro a od doby, kdy jsem ten nádherný kraj viděla poprvé, mě pronásledovala myšlenka podělit se s lidmi o tyto krásné zážitky. A také s nimi poznávat stále víc. Takže – jdeme na to?